CZ | ENÚVOD O NÁS KE STAŽENÍ PŮJČOVNA KONTAKT CENÍK GALERIE SEKCE PRO DEALERY

Mechanické vozíky
Dětské vozíky
Speciální vozíky
Odlehčené vozíky
Aktivní vozíky
Ultra lehké vozíky
Rekreační vozíky
Sedací systémy GEMINI
Gemini SPIN
Gemini TWIN
Elektrické pohony
Přídavný elektropohon
Speciální výbava
Polohovací zádová opěrka
Anatomická zádová opěrka
Vysouvací rukojeti
Ovládání zadních kol jednoruč.
Antidekubitní podložka
Opěrka hlavy
Příslušenství VETTEL
Fixační popruhy
Geriatrická pyžama a košile
Příslušenství
Zadní kola kompletní
Karbonové díly
Přední kolečka
Vidlice
Příslušenství ke kolům
Terapeutické stolky
Ostatní informace
Návody k obsluze
Ke stažení
Certifikáty
Životnost vozíků KURY
Zásady převzetí zásilky
Naši partneři


Mechanický vozík KURY lze získat následujícím způsobem:

1. Vlastní financování (vlastní finanční prostředky).
2. Úhrada vozíku z veřejného zdravotního pojištění (zdravotní pojišťovnou).

Ad 1. Na nákup vozíku použijete finanční prostředky z vlastních zdrojů (nebo např. finanční prostředky získané prostřednictvím nadací - seznam nadací můžete získat na požádání v naší společnosti).

Ad 2. Vozík hradí zdravotní pojišťovna. Ta na základě tzv. číselníku zaplatí částku, která odpovídá příslušnému kódu konkrétního typu vozíku. Částka, kterou pojišťovna hradí je pevně stanovená a pravidelně ji aktualizuje VZP ČR. Tímto číselníkem (neboli ceníkem) se řídí všechny zdravotní pojišťovny v ČR. Je pravděpodobné, že vozík, který si vyberete a nakonfigurujete podle svých potřeb bude mít konečnou cenu vyšší, než je úhrada pojišťovny. V tom případě pojišťovna uhradí maximální částku dle číselníku a rozdíl v ceně vozíku (tzv. doplatek) hradíte vy.

Číselník VZP je veřejně dostupný na adrese:
https://www.vzp.cz/poskytovatele/ciselniky/zdravotnicke-prostredky

Mechanický vozík KURY je specifický výrobek, vyrobený na míru pro konkrétního uživatele, proto nejlepším způsobem jak jej získat je kontaktovat odborného prodejce výrobků KURY (obchodního zástupce) nebo přímo nás, společnost KURY. Proškolení odborníci (obchodní zástupci) Vás budou poté kontaktovat a domluví s vámi další postup vedoucí k získání vozíku KURY. Naši zástupci vám poskytnou poradenství při výběru nejen vhodného vozíku a jeho nastavení, ale i při výběru dalšího příslušenství, kterým svůj vozík můžete bohatě dovybavit. Zároveň Vám mohou výrobky předvést a umožní Vám také si je vyzkoušet a "osahat". Samozřejmostí je i pomoc s dalším servisem a vyhovujícím nastavením.

Náš zástupce s vámi vyplní tzv. zaměřovací protokol, který je podkladem pro výrobu a který poskytuje výrobci přesné informace (rozměry, barvy, příslušenství apod.) o daném konkrétním výrobku a zároveň slouží jako závazná objednávka pro výrobu. Zaměřovací protokol vyplňuje výhradně odborný prodejce nebo přímo zástupce spol. KURY.

Pokud bude váš vozík hradit zdravotní pojišťovna, zadání vozíku do výroby proběhne až po schválení poukazu konkrétní zdravotní pojišťovnou. Je nutné vzít v potaz, že v takovém případě začíná výrobní lhůta až poté, co pojišťovna výrobci schválení potvrdí a naše společnost obdrží potvrzené poukazy, nikoliv odevzdáním zaměřovacího protokolu výrobci.

V případě, že vozík hradíte výrobci přímo vy, vozík je zadán do výroby po podepsání a vyplnění zaměřovacího protokolu (který je závaznou objednávkou), popř. po zaplacení zálohové faktury (záleží na konkrétní domluvě se zástupcem výrobce).

   

Nejčastěji hledáte:
IRIS X1 (ultralight)
AKTIV X1 (ultralight)
NIKOL (dětský)
HOP2 max (polohovací)
SALAMANDER (plážový)